Series
Ratings
23
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5- YG Future Strategy OfficeRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5