Series
Ratings
12
Game of ThronesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0