Titles you rated
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
GreenlandRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
My SpyRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
21 BridgesRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Angel Has FallenRated ★ 3.0
ReplicasRated ★ 2.5