Series
Ratings
29
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Miss LeeRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
AbyssRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Only OneRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0