Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0