Movies
Ratings
30
Buffalo '66Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
MommyRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.5