Series
Ratings
122
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 생존왕Rated ★ 2.0
- Steel Troops WRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5- 대학체전: 소년선수촌Rated ★ 2.5
- 여왕벌게임Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Cheonhajeiljangsa 2Rated ★ 2.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5- AccompliceRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5- Scouting ReportRated ★ 2.5