Movies
Ratings
100
Princess AuroraRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
ChawRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 5.0