Titles you rated
DivaRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
MasterRated ★ 4.0