Titles you rated
SaltRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0