Series
Ratings
17- 어른 김장하Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0