Movies
Ratings
908 American SniperRated ★ 5.0 American SniperRated ★ 5.0
 AlliedRated ★ 5.0 AlliedRated ★ 5.0
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
 Saving Private RyanRated ★ 5.0 Saving Private RyanRated ★ 5.0
 Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0 Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
 The HimalayasRated ★ 2.5 The HimalayasRated ★ 2.5
 UnlockedRated ★ 2.5 UnlockedRated ★ 2.5
 HellboyRated ★ 2.5 HellboyRated ★ 2.5
 MaleficentRated ★ 5.0 MaleficentRated ★ 5.0
 Big Hero 6Rated ★ 5.0 Big Hero 6Rated ★ 5.0
 Han Gong-juRated ★ 5.0 Han Gong-juRated ★ 5.0
 Ip Man 3Rated ★ 5.0 Ip Man 3Rated ★ 5.0
 The ThroneRated ★ 5.0 The ThroneRated ★ 5.0
 SnowdenRated ★ 3.0 SnowdenRated ★ 3.0
 The Maze RunnerRated ★ 0.5 The Maze RunnerRated ★ 0.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 The CommandRated ★ 4.0 The CommandRated ★ 4.0
 Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.5 Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.5
 Wheels on MealsRated ★ 4.0 Wheels on MealsRated ★ 4.0