Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0