Titles you rated
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 0.5- SinglesRated ★ 3.0