Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0