Series
Ratings
32- SkinsRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 2.5