Series
Ratings
115
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.5