Titles you rated
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0