Series
Ratings
18
The ProducersRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0