Movies
Ratings
83
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0