Series
Ratings
21- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0