Movies
Ratings
293
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Temple GrandinRated ★ 3.5- 2 DoorsRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.5
JawsRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5