Titles you rated
MoneyRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5