Movies
Ratings
694
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
PKRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5