Movies
Ratings
128
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
2046Rated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.5