Series
Ratings
10
Devil May CryRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
SprigganRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0