Movies
Ratings
420
ArdorRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.5
Never Been KissedRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 1.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.5
ChocolatRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 2.5
American ReunionRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 4.0
The Hottest StateRated ★ 5.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0