Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5