Movies
Ratings
77
MaleficentRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
The VowRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5