Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
DriveRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0