Movies
Ratings
85
The Dark KnightRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Double AgentRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0