Movies
Ratings
33
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The King of ComedyRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The Long ExcuseRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Over the FenceRated ★ 4.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0