Titles you rated
AnnihilationRated ★ 3.5- OceansRated ★ 2.5
Room No.7Rated ★ 0.5
TRON: LegacyRated ★ 0.5- She s On DutyRated ★ 0.5
Wheels on MealsRated ★ 2.5
Unlocking SherlockRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 1.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 0.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 1.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Doctor DolittleRated ★ 1.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
The IncidentRated ★ 2.5
The DealRated ★ 1.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
God of GamblersRated ★ 1.5