Series
Ratings
74
WITCH WATCHRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5