Movies
Ratings
35
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Sex and the CityRated ★ 1.0
Petty RomanceRated ★ 1.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 1.5
CartRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 2.5