Movies
Ratings
546
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 2.0
The RitualRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
An AlgorithmRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 1.5
NomadlandRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5- 과거에서 온 옥수수Rated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
PiggyRated ★ 1.5