Movies
Ratings
70
Blue StreakRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0