Titles you rated
High School Musical 2Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
PanRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Victor FrankensteinRated ★ 4.0
The Last King of ScotlandRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 3.5
TranceRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0