Titles you rated
You Call It PassionRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0