Movies
Ratings
87
Your Name.Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Patema InvertedRated ★ 4.5