Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Tantei Gakuen QRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0