Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0