Titles you rated
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Swing VoteRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0