Titles you rated
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5