Series
Ratings
27
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0