Series
Ratings
27
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Penny DreadfulRated ★ 2.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0