Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5