Series
Ratings
37
ReturnRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- FeelingsRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Love in Your BosomRated ★ 5.0- What Is Love?Rated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0