Series
Ratings
16
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.5