Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0